Gör Hele Yöresel 0537 281 27 10

Galeri
Gör Hele Yöresel 0537 281 27 10 Gör Hele Yöresel 0537 281 27 10 Gör Hele Yöresel 0537 281 27 10 Gör Hele Yöresel 0537 281 27 10 Gör Hele Yöresel 0537 281 27 10 Gör Hele Yöresel 0537 281 27 10 Gör Hele Yöresel 0537 281 27 10 Gör Hele Yöresel 0537 281 27 10
Açıklama

Giresun Gör Hele Yöresel: Lezzet Dolu Yolculuk

12 Yıldır Yöresel Ürünler Üzerinde Hizmet Veren,Giresun’un muhteşem doğasından ilham alan ve yöresel lezzetlerle dolu bir yolculuğa çıkarmak için buradayız! Giresun Gör Hele Yöresel olarak, yöremizin en seçkin ve doğal ürünlerini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Hem yerel halka destek olmak hem de siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak için çalışıyoruz.

Kara Ekmek: Giresun’un bereketli topraklarında yetişen buğdayın özenle işlenmesiyle elde edilen kara ekmek, sağlıklı ve lezzetli bir seçenektir. Geleneksel yöntemlerle pişirilen kara ekmeğimiz, sofralarınıza doğallık ve lezzet katıyor.

Pestil ve Köme: Giresun’un meşhur lezzetlerinden olan pestil ve kömelerimiz, tamamen doğal ve katkısız hammaddelerden üretilmektedir. Anadolu’nun binlerce yıllık lezzeti olan pestil ve kömelerimiz, enerji deposu ve sağlıklı atıştırmalıklar arayanlar için ideal bir seçenektir.

Çökelek Peyniri: Sütün en saf halinden üretilen çökelek peynirimiz, yöresel lezzetleri arayanların vazgeçilmezi olmaya aday. Besleyici ve doyurucu özelliğiyle sofralarınıza sağlık ve lezzet katıyor.

Tulum Peyniri: Giresun’un eşsiz coğrafyasının etkisiyle lezzetlenen tulum peynirimiz, uzun süre olgunlaştırılarak enfes bir lezzete ulaşıyor. Kendine özgü tadıyla sofralarınıza ayrıcalık katıyor.

Tereyağı: Doğal yöntemlerle üretilen tereyağımız, tamamen yerel sütten elde edilmektedir. Sağlıklı yağ asitleri ve zengin lezzetiyle damaklarınızı şenlendiriyor.

Giresun Gör Hele Yöresel olarak, doğallığı ve lezzeti bir araya getirerek sizlere en iyi ürünleri sunmaya devam ediyoruz. Yerel üreticilere destek olmak ve yöresel lezzetleri yaşatmak için bize katılın, Giresun’un eşsiz tatlarını birlikte keşfedelim!

Detaylı bilgi ve sipariş için bizi arayabilir veya mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Giresun Bölgesi Gör Hele Yöresel Ürünler Olarak Doğal Tereyağı,Tulum Peyniri,Çökelek Peyniri,Pestil,Köme,Kara Ekmek Gibi Birden Fazla Ürünlerimiz Türkiye Geneli Satışlarımız Mevcuttur.

 

 

Etiketler
görele yöresel ürünler görele kara ekmekgörele pestilgörele kömegörele çökelek peyniriHepsini Göster

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.