Biothor 05464490909

Galeri
Biothor 05464490909 Biothor 05464490909
Açıklama
Tüm üretim ve Arge laboratuvar çalışmalarında; kendine özgü yöntemleriyle, yerli ve milli imkanlarla üretim yapmaktadır. Ürettiği ürünlerin markaları ve formülasyon ürün içerikleri kendine patentlidir ve %100 Türk Malıdır.
Ankara bölgesinde Biothor olarak,bitkisel koruyucu güçlendirici,organik bitki koruyucu,organik gübre,organik ilaç,tuta,bitki verimi arttırma,bitki pazazit yok etme,bitki böcek yok etme,nematod mücadele,organik tarım,çölleşmiş toprak hayata döndürme,toprak mikroorganizma aktivitesi hızlandırma,bitki sıvı iletim demetleri gelişmesi,bitki parazit yok etme,bitki böcek yok etme,sebze üzeri böcek larva engelleme,sebze üzeri kelebek larva engelleme,nematod yok etme,sebze verimi artırılması,bitki suni gübre azaltmak,bitki kimsayal ilaç azaltmak gibi birden fazla hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmetlerimiz devam etmektedir.
Etiketler
ankara bitkisel koruyucu güçlendiriciankara organik bitki koruyucuankara organik gübreankara organik ilaçankara tutaHepsini Göster

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.