Ayfer Abla'nın Yeri

Galeri
Ayfer Abla'nın Yeri Ayfer Abla'nın Yeri Ayfer Abla'nın Yeri Ayfer Abla'nın Yeri Ayfer Abla'nın Yeri Ayfer Abla'nın Yeri
Açıklama
Bursa’nın Nilüfer ilçesinde bulunan Gölyazı Mahallesi’nde bulunan Ayfer Abla’nın yeri gibi balık restoranlarıyla meşhur bir bölgedir. Gölyazı’da balık ve diğer lezzetler için tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz şunlardır:
  • Ayfer Abla’nın Yeri: Bu mekanda harika bir balık ziyafeti çekebilirsiniz.Ayrıca ailecek de rahatlıkla yemek yiyebilirsiniz.Alkolsüz aile yeri olarak hizmet vermekteyiz.
  • Gölyazı Turna Balıkçısı: Gölyazı’da turna yemek isterseniz bu mekanı tercih edebilirsiniz. Yöresel lezzetleriyle tanınan bir işletme.
  • Gölyazı Balık Restoranı: Bu restoran da Gölyazı’nın ünlü balıkçılarından biri.Yöresel balık çeşitlerinin yanı sıra diğer lezzetleri de sunulur.
  • Gölyazı Gözleme Evi: Gölyazı’nda yöresel lezzetler arasında gözlemeyi de deneyebilirsiniz.Burada güzel bir gözleme yiyebilirsiniz.
  • Gölyazı Kerevit Evi: Eğer kerevit denemek isterseniz,Gölyazı’nda bulunan bu mekanı ziyaret edebilirsiniz. Taze ve lezzetli kerevit sunuyoruz.
  • Gölyazı Köfteci: Balık dışında başka bir şey denemek isterseniz,köfte de iyi bir seçenek olabilir. Gölyazı’daki bu mekanda güzel bir köfte yiyebilirsiniz.
  • Gölyazı Tavukçu: Tavuk sevenler için de seçenekler mevcut olabilir. Gölyazı’da bulunan bu mekanda tavuk şiş gibi lezzetler tadabilirsiniz.
  • Gölyazı Alkolsüz Aile Mekanı: Gölyazı genellikle aileler için ideal bir yerdir,bu nedenle alkolsüz aile yeri olarak hizmet vermekteyiz. Ayfer Abla’nın Yeri ailelerin rahatlıkla yemek yiyebileceği ortam sunar.
Gölyazı Ayfer Abla’nın Yeri ziyaret etmeden önce rezervasyon yapmanızı öneririm.İyi bir yemeğin tadını çıkarın!
Etiketler
gölyazı mahallesi balık çorbasıgölyazı mahallesi meşhur balıkçıgölyazı mahallesi alkolsüz balık aile yerlerigölyazı mahallesi alkolsüz balık restaurantıgölyazı mahallesi meşhur balık lokantalarıHepsini Göster

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.